Technology

Duńska kadra w dalszym ciągu może liczyć na wywalczenie pucharu mistrzowskiego na Euro 2020! Piłkarze selekcjonera Hjulmanda zwyciężyli narodową kadrę Czech i awansowali do półfinału!

06.07.2021, 08:02 0 komentarzy

Duńscy reprezentanci ani przez moment nie mają w planach się zatrzymywać. Dla reprezentantów Danii trwające aktualnie Starego Kontynentu mistrzostwa się zaczęły kiepsko i wydawać się mogło, że naprawdę szybko zostaną wyeliminowani z turnieju. Pojedynek z ekipą Rosji, który zapewnił graczom Danii kwalifikację do dalszej fazy turnieju nadszedł po 2 niesamowicie ciężkich meczach. Marsz zawodników zespołu duńskiego po następne niespodziewane zwycięstwa wystartował od tego spotkania. Oponentem reprezentacji Danii w ćwierćfinałowym spotkaniu była czeska narodowa drużyna, która też perfekcyjnie dawała radę sobie na tym turnieju. Było to świetne starcie a obie drużyny zaprezentowały się solidnie i należy o tym wiedzieć. Mogła wejść tylko jedna drużyna do finałowej czwórki i tutaj minimalnie lepsza okazała się narodowa drużyna Danii. Gracze duńskiej kadry narodowej wygrali rezultatem dwa do jednego i sobie zapewnili kwalifikację do grona półfinalistów. Zmagać się będą w półfinałowym pojedynku z drużyną narodową Anglii, która fenomenalnie poradziła sobie z drużyną Ukrainy, ogrywając ją wynikiem cztery do zera.