Technology

Fantastyczne spotkanie w pierwszej kolejce zmagań ligi polskiej! Bardzo dużo trafień i przegrana Piasta z Gliwic z zawodnikami Rakowa!

27.07.2021, 11:00 0 komentarzy
Fantastyczne spotkanie w pierwszej kolejce zmagań ligi polskiej! Bardzo dużo trafień i przegrana Piasta z Gliwic z zawodnikami Rakowa!

Fani nożnej piłki mieli okazję oglądać genialne spotkanie na boisku Piasta Gliwice. Miejscowa drużyna Piasta Gliwice w weekend gościła na swoim boisku zawodników wicemistrza kraju. Było to niezwykle mocne zestawienie jak na pierwszą rundę najnowszego sezonu polskiej ligi i rozsądnie wziąć pod uwagę to. Bez cienia wątpliwości każdy kibic futbolu z naszego kraju był ukontentowany z oglądania takiego starcia. Dobrze mieć świadomość tego, że oba zespoły były naprawdę blisko triumfu, a w trakcie starcia mieliśmy okazję zobaczyć 5 trafień. To zawodnicy ekipy wicemistrza ligi polskiej na koniec mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w świeżo startującym sezonie polskich rozgrywek piłkarskich. Reprezentanci Piasta na pierwszą wygraną będą musieli poczekać przynajmniej do kolejnego tygodnia, gdyż ponieśli porażkę rezultatem 2:3. Ich przeciwnikami w następnej kolejce będą zawodnicy Stali Mielec. Gracze selekcjonera Fornalika z pewnością będą pragnęli zrehabilitować się po przegranej w pierwszej kolejce nowego sezonu rozgrywek polskich.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane