Technology

Genialna Szwajcaria awansowała do 1/4 finału zmagań Mistrzostw Europy! Francuska narodowa drużyna została pokonana i nie uda jej się zdobyć pucharu Euro 2020!

01.07.2021, 16:03 0 komentarzy
Genialna Szwajcaria awansowała do 1/4 finału zmagań Mistrzostw Europy! Francuska narodowa drużyna została pokonana i nie uda jej się zdobyć pucharu Euro 2020!

Wielbiciele piłkarscy w poniedziałkowy wieczór byli widzami genialnego meczu na stadionie w Rumunii. Spotkanie między ekipą Francji, a szwajcarską ekipą zafundowało dużo fenomenalnych emocji, a mało ludzi oczekiwało tego. wygranego spotkania zobaczyć mogliśmy dopiero po konkursie rzutów karny, a piłkarze obydwu kadr zaprezentowali się niesamowicie. Jako pierwsi gola trafili zawodnicy Szwajcarii, ale piłkarze francuskiego zespołu świetnie zaczęli drugą połowę, gdy 2 trafienia zanotował Karim Benzema. Wydawać się mogło, iż emocje podczas tego meczu właśnie zakończyły się, w sytuacji gdy na trzy do jednego trafienie strzelił Paul Pogba. Jednak zawodnicy kadry szwajcarskiej nie mieli w planach odpuścić i o dziwo dali radę doprowadzić do rezultatu remisowego. Arbiter tego meczu był bez wyjścia i był zobligowany zaprosić obie drużyny na dodatkowe 30 minut gry. Dodatkowy czas gry również nie przyniósł końcowego rezultatu, i dlatego o rozstrzygnięciu meczu zadecydować musiały strzały z 11 metrów. Szwajcarska kadra narodowa się okazała nieznacznie skuteczniejsza w czasie jedenastek i wygrała rezultatem pięć do czterech. Piłkarze kadry Szwajcarii w ćwierćfinale Mistrzostw Europy 2020 zmagać się będą z kadrą narodową Hiszpanii.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane