Jeden do jednego w spotkaniu zespołu polskiego z drużyną Rosji. Dwunastego czerwca zaczną się Starego Kontynentu mistrzostwa w futbolu!

11.06.2021, 11:55 0 komentarzy
Jeden do jednego w spotkaniu zespołu polskiego z drużyną Rosji. Dwunastego czerwca zaczną się Starego Kontynentu mistrzostwa w futbolu!

Piłka nożna to na pewno najpopularniejsza dyscyplina sportowa w polskim państwie. Gigantyczna ilość piłkarskich fanów oczekuje na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy i to nie powinno w takim przypadku nikogo dziwić. Będzie grać tam kadra Polski, która pojedynkować się będzie w grupowych bataliach z Hiszpanią, kadrą Słowacji oraz reprezentacją Szwecji. Powinniśmy mieć tego świadomość, że nie są to najprzyjemniejsi przeciwnicy, lecz posiadamy wielkie szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy. W takim przypadku niezwykle istotne będzie to, aby przedstawić się z najlepiej przygotowanej strony. Narodowa reprezentacja w ten wtorek rozegrała starcie towarzyskie z rosyjską reprezentacją, która również pojedzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Sympatycy piłki nożnej mogli być z pewnością szczęśliwi, ponieważ po raz pierwszy od miesięcy mogli pojawić się na trybunach. W tym meczu nie było jednak wielu akcji i finalnie polska kadra na remis zagrała z drużyną Rosji 1:1. Dla polskiej kadry bramkę już w czwartej minucie strzelił Jakub Świerczok, z kolei dla zespołu rosyjskiego trafił Karawajew Wiaczesław.

Tagi:

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane