Technology

Messi Lionel nie jest już zawodnikiem Dumy Katalonii! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych graczy w historii światowej piłki nożnej przechodzi do PSG!

24.08.2021, 10:42 0 komentarzy
Messi Lionel nie jest już zawodnikiem Dumy Katalonii! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych graczy w historii światowej piłki nożnej przechodzi do PSG!

Bez żadnych wątpliwości transferowe roszady piłkarskich klubów podczas pauzy pomiędzy rozgrywkami są często ekscytujące. Jednakże to, co mogliśmy oglądać podczas letniego okienka transferowego zadziwiło wielu wielbicieli futbolu. Większość była przekonana, że Messi Leo zostanie zawodnikiem Dumy Katalonii do zakończenia swojej przygody z piłką nożną. Jednak Barcelona ma finansowe kłopoty i argentyński zawodnik nie miał wyjścia, musiał opuścić klub. PSG jest zespołem, który podjął decyzję, aby zaproponować kontrakt dla skrzydłowego drużyny narodowej Argentyny. intrygującą ofertę umowy, którą były zawodnik Blaugrany zatwierdził zaoferował reprezentantowi Argentyny klub z ligi francuskiej. bez najmniejszych wątpliwości przełomowa chwila w dziejach europejskiego futbolu i trzeba zaznaczyć to. Od dziś wielbiciele futbolu będą mieli szansę oglądać grę Leo Messiego we francuskiej lidze. Zapewne naprawdę sporo osób będzie zaciekawione tym, w jaki sposób piłkarz z Argentyny się odnajdzie w nowej drużynie. Messi tworzył będzie tercet z takimi graczami, jak Kylian Mbappe a także Neymar, co może pomóc wygrać PSG ogromną liczbę trofeów.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane