Niedługo pojawi się najnowszy system weryfikacyjny w Netfliksie. Dzielenie konta z najbliższymi może się okazać zdecydowanie bardziej złożone!

09.06.2021, 09:25 0 komentarzy
Niedługo pojawi się najnowszy system weryfikacyjny w Netfliksie. Dzielenie konta z najbliższymi może się okazać zdecydowanie bardziej złożone!

Miłośnicy produkcji filmowych i produkcji odcinkowych mogą stać się coraz bardziej zaniepokojeni, gdyż z internetowej sieci spływają kiepskie informacje. Platforma internetowa VOD nazywana także pod nazwą Netflix myśli nad tym aby wstrzymać użytkownikom współdzielenie kont. Była to dotychczas naprawdę pożyteczna i niezwykle rozpoznawalna możliwość. Za tylko jeden abonament reguluje opłaty dużo abonentów i mają możliwość oni mieszkać w różnych pomieszczeniach. Finalnie platforma VOD Netflix nie ogłosiła zupełnego zakazu kont dzielenia, ale postanowiła skompilować pewnego rodzaju ograniczenie. Netflix firma planuje to żeby powstrzymać współdzielenie kont płatnikom, którzy nie pomieszkują w tym samym mieszkaniu. Na telewizorowym ekranie pojawiać się będzie zawiadomienie, które na calu ma wymusić na użytkowniku potwierdzenie tego, iż jest posiadaczem głównym. Potentat pośród stron internetowych VOD zamierza wysłać potwierdzający ciąg znaków na przypisany adres email lub numer telefonu. W przypadku jak ten osoby korzystające z konta muszą rozważać to, że pojawią się reorganizacje podczas korzystania z portalu VOD Netflix.

Tagi:

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane