Polandrock 2018

02.09.2018, 11:46 0 komentarzy
Polandrock 2018

Pierwszy raz największy i jeden z najbardziej znanych festiwali w naszym kraju, odbywał się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne rzesze fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie fanów muzyki, ale również, rosnąca liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość występów gwiazd zagranicznych oraz liczba ludzi zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, ale pomimo tego, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co jest doceniane przez jego uczestników. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, wyczuwalnym na nim, klimatem i atmosferą wypełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z ciekawymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji czy pogłębić wiedzę z przeróżnych tematów.

Jednego można być pewnym – warto przeżyć choć raz niesamowite chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w cudownej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Zostaw komentarz