Sunrise Festival 2018

02.09.2018, 10:15 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez powodu. Sunrise to jedna z większych i popularniejszych muzycznych imprez w Polsce. Do 2018 roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych elektronicznych festiwali w Polsce kusi ludzi nie tylko mocnym line-upem, który składa się z najlepszych polskich i światowych DJ'jów, ale również mnogością efektów specjalnych i wizualnych, które wprawiają w zachwyt barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od dłuższego czasu patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję setów dając możliwość posłuchania utalentowanych DJ'ów ludziom zainteresowanym muzyką elektroniczną , która płynęła z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival zapisał się na kartach historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój romans z jednym z nadmorskich miast zakończył jednak z ogromną pompą. Organizatorzy postawili trzy genialne sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety wstępu na jeden z festiwalowych dni rozeszły się oka mgnieniu.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Zostaw komentarz