Top Model wraca z następną edycją!

26.09.2020, 12:41 0 komentarzy
Top Model wraca z następną edycją!

Top Model jest to program przyciągający sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane jury ale przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, co udowadniają tysiące widzów zgromadzonych przed odbiornikami telewizyjnymi. W dodatku gościnnie zawita całkiem sporo rozpoznawalnych figur w świecie mody, jak na przykład redaktorki pism o modzie, fotografowie światowej sławy, czy też znane modelki.

W ramach tego sezonu konkurować ze sobą będzie 14 osób, wśród których są także osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez sędziów tej osobie, która według nich najbardziej może nadawać się do roli modela lub modelki, co skutkuje tym, że ten uczestnik automatycznie przechodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze jest głosem osób głosujących w Internecie, którzy dokonali wyboru swojego ulubieńca, który nie musi startować w castingach i od razu przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Co nas czeka w tym sezonie programu Top Model?

Program stawia sobie za cel dać nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwinięcie swojego portfolio, w związku z tym co edycję postanawia się zgłosić spora ilość zainteresowanych osób. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różnorodne konkurencje, które będą sprawdzać, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem sędziów jest ocena ich zmagań i decyzja o tym, który zawodnik pożegna się z programem w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość powrotu do programu tuż po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu za kulisami, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modeli oraz sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". Podczas tego sezonu również dowiemy się, kto stanie się kolejnym zwycięzcą programu Top Model. O zwycięstwo walczy wielu ciekawych osób, dlatego zdecydowanie warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz